NurtSoft systemy informatyczne

Firma

O firmie

KIM JESTEŚMY?

Od 2009 roku wspólpracujemy jako autoryzowany partner z firmą Comarch oraz POSNET,pionierem wśród firm informatycznych proponujących rozwiązania IT. Tylko my DORADZAMY, PRZEPROWADZAMY ANALIZY ZA DARMO. Traktujemy firmy z nami współpracujące jako partnerów, gdyż wiemy, że sukces Twojej firmy jest naszym sukcesem. Oferujemy:

  • najnowocześniejsze oprogramowania dla firm
  • usługi informatyczne
  • sprzęt IT
  • urządzenia fiskalne
  • aktualizacje
  • szkolenia
  • pomoc on-line

KIM TY JESTEŚ?

Współpracujemy z mikro, małymi, średnimi i dużymi przedsiebiorstwami. Tak naprawdę nie liczy się wielkość, ani branża.Natomiast liczy się to jak bardzo chcesz zmienić swoją firmę- jak bardzo chcesz zarabiać?!. Współcześnie na rynku nie ma miejsca dla firm skostniałych, aby Twoja firma była znacząca musisz wyprzedzać wszystkich o krok. Na to pozwalają nowoczesne rozwiazania informatyczne proponowane przez NurtSoft. Wiemy, że w każdej firmie istnieje potencjał nasi doradcy potrafią go wydobyć!

WOLISZ BYĆ CZY MIEĆ?

Już jesteś!Masz firmę istniejesz na rynku lokalnym lub działasz na terenie całej Europy- Twoja firma może nawet prosperuje całkiem nieźle.Ale czy naprawdę tylko na tyle Cię stać? Jeden z naszych klientów na pierwszym spotkaniu z naszym doradcą stwierdził,że nie potrzebuje nowoczesnych systemów informatycznych, gdyż w dziale księgowym działają najbardziej doświadczone księgowe w mieście. W dziale handlowym pracują najlepsi sprzedawcy, a on- jako prezes tylko co jakiś czas sprawdza czy przychody firmy utrzymują się na stałym poziomie. Obroty firmy nie spadły nawet w czasie kryzysu. Zastanawiasz się pewnie co nasza firma mogła zrobić, żeby nawiązać współpracę z takim przedsiębiorcą? To proste poprosiliśmy o możliwość przeprowadzenia analizy pracy firmy. Okazało się, że:

-księgowa nie ma czasu nawet na przygotowanie sprawozdań kwartalnych, tygodniowo spędza w pracy ok 50 godzin, co wiąże się oczywiście z nadgodzinami. Dodatkowo większość dokumentów musi wprowadzać ręcznie, nie mówiąc już o zestawieniach zbiorczych lub raportach,

-jeżeli chodzi o pracę sprzedawców to owszem mają świetne wyniki,ale nie posiadają bazy klientów potencjalnych, z którymi wcześniej się kontaktowali, stąd nie mają danych klientów, z którymi mogliby nawiązać ponowny kontakt.Dodatkowo dane klientów firmy doradcy zapisują w notatnikach lub w exelu- firma nie ma więc bazy klientów,

-gdyby nasz prezes chciał zobaczyć raport sprzedaży miesięcznej jednego ze swoich handlowców musiałby czekać co najmniej 4 dni i straciłaby klientów, z którymi sprzedawca mógłby w trakcie przygotowywania raportu nawiązać współpracę. Gdyby chciał sprawdzić jaki jest stan aktywów obrotowych na koniec I kwartału musiałby czekać2 tygodnie.

Chyba nie musimy mówić, że firma szybko stała się jednym z naszych najważnieszych partnerów.

OSZCZĘDZANIE

Mimo, iż oszczędzanie kojarzy nam się z wyrzeczeniami, to jednak wcale nie musi tak być. Najnowsze rozwiązania IT firmy NurtSoft to innego typu oszczędzanie- nasi doradcy podczas wstępnej analizy poszukują takich działów firmy, w których przedsiębiorstwo marnuje czas i pieniądze. Staramy się poprzez wdrożenie programów informatycznych:

-usprawnić komunikacje pomiędzy pracownikami oraz poszczególnymi działami,

- zaoszczędzić na papierze,

-uprościć wszelkie procesy wprowadzania danych poprzez stosowanie schematów,

-ułatwić zarządzanie oraz monitorowanie firmy poprzez wprowadzenie możliwości tworzenia licznych raportów, również specjalistycznych związanych ściśle z określoną branżą.

Jednym słowem ułatwiamy pracę i nie pozwalamy marnotrawić.Warto zwrócić uwagę na to, że każda firma wymaga innych często specjalistycznych rozwiązań i nasze rozwiązania są na to gotowe!!!

Reklama